NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Podoba mi się ten model, ale wolałabym w bieli a nie w ecru. Czy mogę zmienić kolor sukni?
Oczywiście. Każdy model sukni z naszych kolekcji może zostać uszyty w wybranym przez Ciebie odcieniu. Jeśli pozwala na to projekt sukni, istnieje także możliwość wyboru innej tkaniny.
Mam własny projekt. Czy uszyją mi Państwo taką suknię jak na tym zdjęciu?
Jeżeli przymierzyłaś już podobną suknię i byłaś zadowolona ze swego wyglądu, jesteśmy w stanie zrealizować takie zamówienie w ramach posiadanych przez producentów tkanin i dodatków zdobniczych. Jeżeli jednak nie miałaś okazji do sprawdzenia jak taka suknia (lub o podobnym kroju) na Tobie leży, radzimy jeszcze raz przemyśleć decyzję. Często okazuje się po pierwszej przymiarce, że wybrany fason nie jest tym idealnym, choć takim wydawał się na zdjęciu.
Czy mogę oddać suknię ślubną w komis?
Tak. Jeśli zakupiłaś suknię ślubną w naszym salonie to po weselu możesz ją oddać do nas w komis.
Jestem w ciąży. Kiedy i jak dobrać suknię?
W tej sytuacji nie należy odwlekać wizyty w salonie, szczególnie gdy myślimy o wypożyczeniu. Suknię dobierzemy z odpowiednim zapasem, tak aby nie była później zbyt ciasna. Ostateczne poprawki wykonamy w takim terminie, by nie groziły nam żadne niespodzianki. Pomożemy też dobrać najkorzystniejszy fason.
Przebywam za granicą i przyjeżdżam na krótko przed ślubem. W jaki sposób zamówić suknię i dodatki?
Jeśli przyjeżdżasz do Polski na święta lub urlop najlepiej wtedy złożyć zamówienie. Wystarczy nam jedna przymiarka. Niezbędne dopasowania możemy przełożyć na tydzień poprzedzający uroczystość. Wszystkie dodatki możesz wtedy zakupić na miejscu. Jeśli jednak nie planujesz przyjazdu do kraju przed weselem, wyboru sukni możesz dokonać na podstawie oferty przedstawionej na naszej stronie internetowej. Swoje wymiary prześlesz nam e-mailem, uzupełniając uzyskany od nas kwestionariusz. Oczywiście podpowiemy Ci jak to zrobić prawidłowo.
Jeśli np. schudnę już po odebraniu sukni czy mogę liczyć na bezpłatne korekty?
Oczywiście tak. Do samego dnia ślubu służymy Ci pomocą i radą. W przypadku poprawek prosimy jedynie o wcześniejsze uzgodnienie terminu.
Czy warto wybrać suknię w salonie współpracującym z renomowanymi pracowniami ślubnymi? Czy cena nie będzie przez to wyższa niż u krawcowej?
To, gdzie zamówimy suknię ślubną warto przemyśleć rozsądnie. Zapamiętają nas w niej goście, zostanie utrwalona na fotografii i filmach wideo. Nie uda się tego powtórzyć a wspomnienia i pamiątki pozostają na całe życie. Korzystając z pomocy specjalistów z dużych pracowni ślubnych mamy pewność, że odbierzemy suknię identyczną z oryginałem, który przymierzałyśmy. Suknia będzie uszyta z dobrej jakości materiału, z odpowiednimi dodatkami, które widziałyśmy. Suknię ślubną można również uszyć u znajomej krawcowej lub w małej pracowni ślubnej, dając jej do skopiowania wybrany przez nas model. Jednakże w takim przypadku nigdy nie uzyskamy właściwego efektu. Nie mamy wtedy do dyspozycji odpowiednich materiałów, specjalistycznych maszyn i rozwiązań technicznych, dodatków oraz całego sztabu wysoko wykwalifikowanej kadry (od projektantów, szwaczki po plastyczki). Efekt końcowy najczęściej rozmija się z naszymi oczekiwaniami, nie mówiąc już o stracie czasu i pieniędzy, których chcieliśmy w ten sposób trochę zaoszczędzić.
Podsumowując: nieco wyższa cena w dużym salonie w stosunku do krawcowej odzwierciedla oferowaną jakość produktu.
Czy przy zamawianiu sukni do zakupu lub wypożyczenia muszę zapłacić od razu pełną kwotę?
Składając zamówienie należy wpłacić zadatek, pozostałą część kwoty można spłacać w ratach i uzupełnić ostatecznie przy odbiorze sukni.